No menu items!

uje i pijshem

Helmimi i banorëve në Krujë, reagon Meta: Të gjenden shkaktarët dhe përgjegjësit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me situatë alarmante në Krujë , ku dhjetra qytetarë kanë përfunduar të helmuar në spital. Nga të dhënat e para ka dyshime se ata janë helmuar nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img