No menu items!

telefon

Deklarata e fortë e Metës: Më përgjojnë telefonin shërbime të brendshme dhe të huaja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në Syri Tv, ku u shpreh se telefoni i tij përgjohet nga shërbimet sekrete, të brendshme dhe të huaja. Ai tregoi se e ka telefonuar ish-Kryeparlamentarin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img