No menu items!

spanja

Spanja do të dërgojë raketa dhe tanke kundër-ajrore në Ukrainë

Spanja do të furnizojë Ukrainën me raketa anti-ajrore dhe tanke luftarake Leopard në një rritje të mbështetjes së saj ushtarake për vendin, sipas burimeve qeveritare të cituara nga gazeta El Pais të dielën. Spanja gjithashtu do të ofrojë trajnime thelbësore...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img