No menu items!

sllobodan milloshevic

Gazeta serbe: Vuçiç po punon me recetën e Millosheviçit

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç është vënë në shënjestër të gazetës serbe e cila e ka paraqitur aë si një kopje të Sllobodan Millosheviçit duke krahasuar fjalimet e tij dhe teknikat me të tijat. Gazeta Nova, shkrun se rastësisht apo jo,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img