No menu items!

skaf

Përplasi për vdekje fëmijën në Himarë, autori efektiv policie

Shtetasi Arjan Tase është autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur mesditën e së martës në plazhin e Potamit në Himarë, ku përplasi për vdekje një fëmijë 5 vjeç teksa drejtonte mjetin lundrues, skaf. Ky shtetas ka gradën komisar dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img