No menu items!

simbole

Foltorja i përgjigjet Gazment Bardhit: Simbolet, vula dhe vetë PD i përkasin demokratëve

Ditën e djeshme Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, akuzoi se simbolet e PD-së po përdoren nga persona të paautorizuar, duke iu referuar “bexhave” që janë shpërndarë te delegatët për mbledhjen e Kuvendit në datën 11 Dhjetor. Ndërkohë,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img