No menu items!

shpopullim

Meta: Të ndalim shpopullimin duke ndëshkuar kapjen e shtetit dhe korrupsionin

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se pas 31 vitesh nga rënia e komunizmit, sërish vijon eksodi i shqiptarëve. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta nënvizon se për të ndalur shpopullimin, duhet ndëshkuar kapja e shtetit, modeli...

“Pagat e ulëta largojnë të rinjtë”, Meta: Të ndalim shpopullimin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta bën thirrje për ndalimin e shpopullimit të Shqipërisë. Kreu i Shtetit tha se shpopullimi mund të ndalet duke i garantuar të rinjve punë të mirëpaguar. “77% e të rinjve duan të ikin për shkak të rrogave...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img