No menu items!

shpifje

“15 fluturime me bosët e plehrave dhe shtëpi në Maltë”, Gjiknuri padit Bardhin për shpifje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka paditur numrin dy të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, pasi ky i fundit e akuzoi për udhëtimet jashtë vendit me Mirel Mërtirin e inceneratorëve; si dhe posedimin e një shtëpie sekrete...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img