No menu items!

selia

Hiqet dera e fundit e blinduar nga selia e Partisë Demokratike (Video)

Punëtorët kanë çmontuar gjatë ditës së sotme derën e fundit të blinduar nga selia e Partisë Demokratike. Dera e hequr peshonte rreth 350 kg dhe ishte njera prej 6 dyerve të blinduara me të cilat Lulzim Basha kishte fortifikuar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img