No menu items!

saimir korreshi

Deputeti i Lushnjës: Fermerët kanë braktisur serat dhe ikin për të punuar në Gjermani

Fermerët e Lushnjës kanë shkuar këtë të enjte para parlamentit, për të shtruar kërkesat e tyre. Bashkë me ta, ishte dhe deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi. Ky i fundit, tha se fermerët ndodhen në vështirësi të mëdha financiare. Saimir Korreshi:...

Shkriu së qeshuri deputetët, Korreshi: Nuk tallem, ka vërtet minj në spital

Deputeti i Partisë Demokratike Saimir Korreshi është shprehur se të qeshurat e deputetëve dhe kryetarit Lulzim Basha gjatë fjalimit të tij në Kuvend ka qenë për shkak të batutave dhe jo nga fjalimi i mbajtur. I ftuar në emisionin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img