No menu items!

rubla ruse

Vuçiç bën lojë të dyfishtë, lë “dyert e hapura” për rublën ruse

“Për mua këto ditë janë si një makth”, tha presidenti serb Aleksandar Vuçiç, duke përshkruar “baraspeshimin” e Beogradit mes Lindjes dhe Perëndimit, në një kohë kur Moskës po i vendosen sanksione për pushtimin e Ukrainës. Përderisa Perëndimi dita-ditës po forcon...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img