No menu items!

rruga

Berisha akuza Ramës dhe Ballukut: Rruga Qukës-Qafë Plloç po kushton 225 mln euro

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe ministren e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku për ndërtimin e rrugës Qukës-Qafë Plloç. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Berisha u shpreh se prej 13 vitesh...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img