No menu items!

rrezim

Berisha: Do përballemi dhëmbë për dhëmbë dhe do e përmbysim narkoshtetin

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga Kamza se nisma e tij e quajtur “foltore” do të arrijë të rrëzojë qeverinë, duke “ngritur edhe njëherë në këmbë Shqipërinë”. Ndër të tjera, Berisha tha se nisma e tij, të cilës iu referua si...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img