No menu items!

ringritje

Ringritja e PD-së e vështirë, dy skenarët e mundshëm çfarë pritet të ndodhë

Dorëheqja e Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike, partisë më të madhe në opozitë në Shqipëri, ofron mundësi për bashkimin e kësaj partie, e cila gjendet prej gjysëm viti në krizë dhe është përꞔarë keqazi në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img