No menu items!

rilindja demokratike

Gazeta zyrtare e PD shpall ish-kryeministrin Berisha, Njeriun e Vitit

Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike ka shpallur ish-kryeministrin Sali Berishën si Njeriun e Vitit. Rilindja Demokratike thekson se Berisha dhe lëvizja e tij, e pagëzuar si Foltorja, ka ringjallur shpresën. Në motivacion thuhet se Foltorja ishte lëvizja më e madhe e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img