No menu items!

reforma zgjedhore

Celibashi: Kemi nevojë për një reformë të re zgjedhore

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi është shprehur se do të ketë kallëzime penale dhe sanksione ndaj çdo personi që ka kryer shkelje gjatë numërimit të votave në 25 prill. Këtë deklaratë, Celibashi e bëri nga Korça ku...

Rama mbështet kërkesën e PD: Të ngrihet sa më parë Komisioni për Reformën Zgjedhore

Zbardhen detaje nga mbledhja me dyer të mbyllura e kryeministrit Edi Rama me drejtuesit politikë të Partisë Socialiste në 12 qarqet e vendit. Në mbledhjen me drejtuesit politikë në qarqe, kryeministri Rama është shprehur dakord për të ngritur sa më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img