No menu items!

recak

Vullin reagon ndaj kritikave të SHBA-së dhe BE-së për Reçakun

Ministri i Brendshëm serb, Alleksandar Vullin ka reaguar më 11 dhjetor ndaj kritikave të Bashkimit Evropian dhe SHBA-së lidhur me deklaratat e tij për masakrën e Reçakut në Kosovë. Vullin tha se “asgjë nuk mund të bëhet që e vërteta...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img