No menu items!

prokuroria belge

Dokumentet/ Prokuroria belge procedon Lulzim Bashën për ‘Toyota Yaris’

Programi 'Çim Peka Live' ka zbuluar se Lulzim Basha nuk është vetëm dëshmitar i dosjes hetimore 'Toyota Yaris' por edhe i proceduar penalisht. SYRI sjell dosjen e prokurorisë shqiptare si dhe shkresat e prokurorisë belge për Lulzim Bashën.  Në letrat e përcjella...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img