No menu items!

patos

Berisha: Rama dhe Basha janë në garë për të shtypur votën e lirë

Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzon Kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha se po shkatërrojnë liritë dhe votën e qytetarëve. Nga Patosi në një takim me demokratë në 31-vjetorin e themelimit të degës në këtë qytet, Berisha u shpreh se opozita...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img