No menu items!

pasaporta e arte

Meta: Pasaporta e artë me të njëjtin koncept si Ballkani i Hapur, Rama në largim

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se dhënia e shtetësisë me koncension, ka të njëjtin koncept si Ballkani i Hapur, ku politikanët që janë në krye të këtyre proceseve, përfitojnë financiarisht në kurriz të qytetarëve. Në një deklaratë...

Berisha: Pasaporta e artë, thirrje kriminelëve për të ardhur në Shqipëri

“Pasaporta e artë e Edi Ramës është thjesht një thirrje, narkotrafikant dhe kriminelë të të gjithë rajonit, Evropës dhe botës, bashkohuni në Shqipëri”. Kështu u shpreh kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një deklaratë për mediat nga selia blu,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img