No menu items!

parti

Vuçiç paralajmëron dorëheqje nga kryesimi i partisë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, njëherësh kandidat i Partisë Përparimtare Serbe (SNS) në zgjedhjet presidenciale të 3 prillit, paralajmëroi se do të japë dorëheqje nga kryesimi i SNS-së, pas zgjedhjeve. “Unë do të jem aty gjatë zgjedhjes së Qeverisë dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img