No menu items!

pandeshkueshmeria

SHBA: T’i jepet fund pandëshkueshmërisë së politikanëve të korruptuar

Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbështesin reformën në drejtësi, në mënyrë që t’i jepet fund pandëshkueshmërisë së zyrtarëve dhe politikanëve të korruptuar. Kështu ka bërë të ditur ambasada amerikane në Tiranë, përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa shpërndan edhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img