No menu items!

nikola dimitrov

”Open Balkan” në Beograd/ Nis takimi Rama-Vuçiç-Dimitrov

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç sapo është takuar me kryeministrin Edi Rama dhe zëvendëskryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov. Ata kanë ndaluar përballë fotografëve në Pallatin e kryeministrisë, duke bërë foton zyrtare. Konferenca e përbashkët për shtyp e Vuçiqit,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img