No menu items!

minj

Shkriu së qeshuri deputetët, Korreshi: Nuk tallem, ka vërtet minj në spital

Deputeti i Partisë Demokratike Saimir Korreshi është shprehur se të qeshurat e deputetëve dhe kryetarit Lulzim Basha gjatë fjalimit të tij në Kuvend ka qenë për shkak të batutave dhe jo nga fjalimi i mbajtur. I ftuar në emisionin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img