No menu items!

mbeshtetje

Basha: Kam mbështetjen e 99.9% të demokratëve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka deklaruar se ai ka mbështetjen e 99.9% e demokratëve. Në një konferencë për mediat, Basha tha se demokratët janë për të ardhmen dhe janë kundër mendësisë bolshevike dhe kundër mbeturinave të komunizmit. Lulzim Basha:...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img