No menu items!

mashtrim

140 milionë euro mashtrim, Gjykata e Tiranës vendos “arrest shtëpie” për kinezin

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë nga “Arrest me burg” në “Arrest shtëpie”, për shtetasin kinez, Liangbin Chen. Chen nuk duhet të largohet nga banesa e tij dhe gjykata ka urdhëruar prokurorinë që të bëhet ruajtja...

Denoncimi për mashtrim, reagon anëtari i Kryesisë së PD

Nga: Fitim Zekthi Për disa, për ata që nuk kanë asgjë veç politikës, lufta për pushtet është e paskrupullt. Është një shkrim që qarkullon çdo javë prej katër vitesh nga një portal. Tani po e nxjerrin këta tanët gjasme. Nuk ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img