No menu items!

masakra

Masakra në Don Bosko/ Meta: Kërcënim i rëndë për sigurinë e qytetarëve

Presidenti Ilir Meta ka shprehur shqetësimin për ngjarjet kriminale të ditëve të para të vitit 2022, e sidomos ka dënuar ngjarjen e rëndë të së martës në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku 1 person u vra dhe...

Vullin reagon ndaj kritikave të SHBA-së dhe BE-së për Reçakun

Ministri i Brendshëm serb, Alleksandar Vullin ka reaguar më 11 dhjetor ndaj kritikave të Bashkimit Evropian dhe SHBA-së lidhur me deklaratat e tij për masakrën e Reçakut në Kosovë. Vullin tha se “asgjë nuk mund të bëhet që e vërteta...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img