No menu items!

mark rutte

Rutte: Nismat si Ballkani i Hapur përshpejtojnë integrimin

Kryeministri holandez, Mark Rutte është shprehur se nismat rajonale si Ballkani i Hapur, përshpejtojnë procesin e anëtarësimit të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe bëjnë të mundur që tensionet të mos bëhen të papërballueshme. Pyetur nga Euronews Albania në konferencën e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img