No menu items!

malte

Bardhi akuza Gjiknurit: Udhëtoi 15 herë me Mirel Mërtirin, pushime në shtëpinë e tij në Maltë

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi akuzoi ish ministrin e Insrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri për lidhje me skemën mafioze sipas tij të inceneratorëve. Gjatë fjalës së tij në seancën plenare në Parlament, Bardhi tha se Gjiknuri ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img