No menu items!

magnitude

Greqia goditet nga një tjetër tërmet, ja sa ishte magnituda

Një tjetër tërmet ka goditur Greqinë ditën e sotme. Sipas autoriteteve greke tërmeti ndodhi në zonën detare në juglindje të Zakros dhe kishte një magnitudë 4.1 ballë. Sipas Gerasimos Chouliaras , drejtor i kërkimit në Institutin Gjeodinamik, ky është një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img