No menu items!

lumenj

Përmbytet Bosnjë-Hercegovina/ Lumenjtë vërshojnë në rrethinat e kryeqytetit

Shumë zona të kryeqytetit dhe rajone të Bosnjë-Hercegovinës janë vërshuar nga ujërat si pasojë e reshjeve të dendura që vijojnë prej së enjtes. Bosnja po përjeton edhe rritje të rasteve me kovid ndërsa shirat do të prekin pacientët në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img