No menu items!

luhansk

Siria njeh si vende të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane e lajmeve SANA, këtë të mërkurë, shkruan CNN. “Në një shprehje të vullnetit të përbashkët dhe dëshirës...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img