No menu items!

lufta e trete

Kurti: Serbia po kërcënon luftën e tretë në Ballkan

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, deklaroi se Serbia është duke kërcënuar dhe mund të shkaktojë nisjen e një lufte të tretë Ballkanike. Këtë deklaratë, Kurti e ka thënë në një intervistë për britaniken The Telegraph, ku ka akuzuar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img