No menu items!

luan hushi

Tentativa për arratisje drejt Greqisë, pranga bashkëpunëtorëve të Klodian Keqit

Policia ka arrestuar dy persona të cilët ndihmuan Klodian Keqin në tentativën e tij për t’u arratisur drejt Greqisë, pasi vrau 55-vjeçarin Luan Hushi. Shtetasit L. K., 25 vjeç dhe L. Gj., 30 vjeç, u kapën në flagrancë, teksa po...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img