No menu items!

lsi

Akuza e fortë e Kryemadhit: Në 25 prill, Basha shiti mandatet e LSI tek PS

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se Lulzim Basha mund të mos hyjë në zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit.  Kryemadhi thotë se nuk është çudi bojkoti i Bashës, pasi një gjë të tillë e ka bërë gjithmonë.  Ajo bën...

Meta: Pas mandatit të Presidentit kthehem aktiv në politikë, jam i detyruar

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka theksuar se do të kthehet aktiv në politikë pas përfundimit të mandatit presidencial. I ftuar në emisionin ''Çim Peka Live'' në ''Syri Tv'', Meta tha plani i tij ndryshoi pas zgjedhjeve parlamentare të 25...

Basha bën ”paqe” me LSI-në: I ftojmë të gjitha partitë që janë përballë regjimit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një interviste për Euronews Albania tha se të gjitha partitë dhe aktorët publik që janë kundër qeverisë, janë të ftuar për t’iu bashkuar Partisë Demokratike në frontin opozitar. Lulzim Basha: “PD jo vetëm...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img