No menu items!

lefter maliqi

Maliqi krah Berishës: 11 Dhjetori, Dita e madhe e demokracisë dhe fillimit të rënies së Rilindjes së krimit

Deputeti Lefter Maliqi, deklaroi se 11 Dhjetori do të jetë dita e madhe e domokracisë dhe fillimi i rënies së Rilindjes së krimit. Bashkangjitur me foton krah për krah me ish-kryeministrin Sali Berisha, Maliqi shprehet se vetëm foltorja historike e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img