No menu items!

kzaz

Partia Demokratike, kallëzim penal për anëtarët e KZAZ në Vorë

Partia Demokratike ka përgatitur kallëzimin penal për 4 anëtarët e PS dhe anëtarin e LSI në KZAZ e Vorës për shpërdorim detyre. Selia blu thotë në një njoftim për shtyp se kallëzimi është përgatitur “Pas shkeljeve flagrante të Kodit Zgjedhor,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img