No menu items!

kosov

Ish-kreu i FSK: Vuçiç dhe Vulin po krijojnë Serbinë e madhe

Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), Kadri Kastrati është shprehur se ai zotëron informacione të cilat tregojnë qartë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiç dhe Ministri i mbrojtjes Aleksandar Vulin po rekrutojnë mercenarë rusë për t’i sjellë në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img