No menu items!

klevis balliu

Balliu: Brenda zyrës së Bashës vjen vetëm ‘erë’ vetmi dhe depresion

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, i ftuar në Zona Zero në Top News pasditen e sotme foli për përplasjet brenda selisë blu. Lidhur me firmat e mbledhura nga Berisha ditën e djeshme, që nga sekretari i Përgjithshëm i PD,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img