No menu items!

karen donfried

Rama pas takimit me Donfried: SHBA-të mbështesin e Ballkanin e Hapur

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga takimi që pati me NdihmëssSekretaren Amerikane të Shtetit për Evropën dhe Euro-Azinë, Karen Donfried. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama u shpreh se në takimin e zhvilluar në Kryeministri, u diskutua për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img