No menu items!

kandidate

Rama ironizon BE-në: Shpresoj që Ukraina të mos mbetet kandidate për 117 vite

Kryeministri Edi Rama u shpreh i lumtur që Ukrainës iu dha statusi i vendit kandidat nga Bashkimi Evropian, por tha se ukrainasit nuk duhet të krijojnë shumë iluzione. Gjatë një fjalimi në Forumin Europian Wachau për temën “Ruajtja e së...

Berisha në Durrës: Ju lutem, mos votoni kandidatin e Ramës dhe Bashës

Sali Berisha ka prezantuar në Durrës Ardian Mukën, kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 Marsit. Berisha u ka kërkoi qytetarëve të Durrësit që të votojnë Ardian Mukën dhe jo kandidatët e Edi Ramës...

Berisha: Afera e plehrave, në Durrës Lul Brava aksioner me Zoton

Lideri historik i PD-se Sali Berisha po prezanton kandidatin e koalicioninit “Shtepia e Lirise” per bashkine e Durresit, Z. Ardian Muka. Takimi po zhvillohet në Sukth, ku me mijra demokratë janë mbledhur për të startuar fushatën e 6 marsit. "Afër Durrësit,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img