No menu items!

kallezim

Rama: Figura dhe kryebashkiakë të PS-së do të kallëzohen në SPAK

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se do të ketë kallëzime penale në SPAK për figura të Partisë Socialiste dhe kryebashkiakë të kësaj force politike. Gjatë një komunikimi me mediat këtë të mërkurë nga selia rozë, Rama u shpreh se këto...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img