No menu items!

jens pletner

Lajçak takon këshilltarin e Scholz: Diskutuam për ecurinë e dialogut Kosovë-Serbi

Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian për dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, Miroslav Lajçak, zhvilloi një takim me Jens Pletner, këshilltar për politikën e jashtme të kancelarit gjerman Olaf Scholz. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lajçak përmes një postimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img