No menu items!

incident

Video/ Teksa Ngjela fliste dëgjohet zëri i një materiali porno

Gjatë një transmetimi live në një studio televizive me avokatin Spartak Ngjela ka ndodhur një incident i pakëndshëm. Teksa Ngjela fliste për gjendjen e tensionuar mes Bashës dhe Berishës dhe akuzave mes tyre dëgjohet papritur zëri i një videoje porno. Vetë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img