No menu items!

ikmt

Rrethimi te ‘5 Maji’/ Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve

Menjëherë pasi policia e Edi Ramës ka rrethuar zonën e ‘5 Majit’ dhe ku pritet që fadromat e IKMT të prishin banesat e qytetarëve pa asnjë marrëveshje, ka reaguar edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Ai ka postuar një video dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img