No menu items!

ibsen elezi

Elezi reagon pas humbjes së zgjedhjeve në PD, nuk uron Berishën

Ibsen Elezi ka reaguar për herë të parë pas humbjes së zgjedhjeve për kryetar të Partisë Demokratike. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Elezi ka falenderuar ata të cilët e votuan, gazetarët si dhe stafin e tij që u angazhua...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img