No menu items!

hugo velasquez

Zv. presidenti i Paraguajit tërhiqet nga gara pas shpalljes ‘non grata’ nga SHBA

Zëvendëspresidenti i Paraguajit, Hugo Velazquez tha s do të jepte dorëheqjen dhe do të tërhiqte kandidaturën e tij në garën presidenciale. Kjo, pasi numri 2 i shtetit të Paraguajit, u fut në listën e zezë nga Shtetet e Bashkuara të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img