No menu items!

Hristijan Mickoski

Kryetari i opozitës maqedonase: Nuk jemi bullgarë

Kryetari i opozitës maqedonase, Hristijan Mickoski, deklaroi të enjten se nuk është optimist për zgjidhjen kontestit me Sofjen derisa pala bullgare, sipas tij, mohon identitetin, gjuhën dhe kulturën maqedonase, apo deri sa të insistojë se “kemi histori të përbashkët...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img