Wednesday, June 7, 2023

grate demokrate

Berisha me gratë demokrate: Jemi partia që po ngjitemi me të shpejtë në krye

Gratë demokrate i kanë rezervuar ish-kryeminsitrit Sali Berisha një takim entuziast në foltoren e radhës të zhvilluar në hotel Rogner. Në fjalën e tij, Sali Berisha ka vlerëzuar dhe ka shprehur mirënjohjen e thellë ndaj anëtarëteve të Lidhjes Demokratike të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img