No menu items!

goran rakic

Rakiç: Ardhja e Brnabiç tregon që serbët në Kosovë janë për paqe dhe siguri

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç thotë se vizita e kryeministres së Serbisë, Ana Brnabiç në Kosovë tregon se serbët janë për paqe e siguri, por dhe për mbijetesë e qëndrim në këto zona. Rakiç u shpreh se ardhja e Brnabiç...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img